Co o nás říkají klienti

X-CO jsem si koupila jako pomůcku k chůzi a běhu, které miluju. Do posilovny nechodím ráda a tohle náčiní mi pomohlo zvýšit kvalitu tréninku. Po hodinové procházce ho využívám ještě na posílení břicha a nepotřebuju trenéra!

Martina K.

K náčiní XCO jsem se dostal přes osobního trenéra, který mi jej doporučil, když jsem hledal účinnou pomůcku, kterou můžu snadno převážet. Od té doby vozím XCO i na dovolené. Dá se s ním nejen běhat ale také posilovat, stačí se naučit základní zásobník cviků.

Dan P.

X-CO jsem poznala díky školení FLEXI-BAR + X-CO a od té doby ho využívám na svých lekcích. Skvěle se hodí do kruhového tréninku, klientům při osobních trénincích a také zvýší tepovku na páse. Používám ho ráda jako obměnu a vyšší úroveň základních cviků.

Petra F.

Tohle náčiní jsem objevila díky paní Toufarové na jednom ze školení. Zaujalo mne natolik, že jsem ho zařadila do lekcí i v našem fitcentru a klientky si jej nemohou vynachválit. Už několik let používáme i Flexi-bary a za mne je ideální lekce právě kombinace těchto dvou náčiní.

Lenka F.

XCO Trainer® je kvalitním německým výrobkem

Stejně jako Flexibar® se vyrábí od roku 2005 v Německu. Prošel mnoha certifikacemi a dalšími testovacími zařízeními. Jeho odolnost testovala Technická univerzita v Mnichově.