JAK NÁČINÍ XCO® Trainer FUNGUJE?

Navigace: Úvod / Jak X-CO funguje?

JAK ZVÝŠÍM SRDEČNÍ FREKVENCI A SPÁLÍM VÍCE KALORIÍ?

XCO® Trainer má velký dopad na kardiovaskulární zdatnost, na celkovou výkonnost a svalovou sílu. Studie prokázaly, že při použivání XCO® Trainer se srdeční frekvence zvýší v průměru o více než 20 tepů za minutu, a to jak při chůzi tak i běhu. Znamená to, že i při relativně pomalé chůzi dochází ke zvýšení srdeční frekvence a k většímu spalování tuků. XCO® Trainer má malou hmotnost a tak bez velkého tlaku na klouby dochází k výraznému nárůstu svalové síly.

JAK XCO® Trainer FUNGUJE?

Přidat element Pokud začneme pracovat s XCO® Trainer, začne s sypká hmota ve válci pohybovat z jednoho konce na druhý. Pohyb hmoty pak spustí sérii reakcí těla. Pohyb granulátu uvnitř válce aktivuje velké svalové skupiny horní části těla při každém cvičení včetně chůze a běhu. Tím se zvyšuje množství svalové hmoty, které se zapojuje při cvičení. To vyžaduje vyšší spotřebu krve a kyslíku ve svalech, což se projeví zvýšenou tepovou frekvenci.

CO NÁČINÍM XCO® Trainer POSÍLÍM?

Stejně jako např. FLEXI-BAR® má také XCO® Trainer vliv na hluboký stabilizační systém, posiluje hluboce uložené vrstvy svalů okolo páteře, svaly pánevního dna a břišní svaly. XCO® Trainer pomáhá zlepšit stabilitu páteře, snižuje riziko poranění zad a může tak zlepšit jak běžný život, tak i sportovní výkon.

xco-brno-koupit-trainer-nacini-beh-chuze

XCO Trainer® je kvalitním německým výrobkem

Stejně jako Flexibar® se vyrábí od roku 2005 v Německu. Prošel mnoha certifikacemi a dalšími testovacími zařízeními. Jeho odolnost testovala Technická univerzita v Mnichově.

DÁLE BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT

ac-fitness-logo-fitko-brno-hanatoufarova-acf-cernapole-fitness-posilovna-lekce-kurzy-v-brne-cviceni-posilovani-rehabilitace

Moderní fitness centrum v Brně

ac-fitness-logo-fitko-brno-hanatoufarova-acf-cernapole-fitness-posilovna-lekce-kurzy-v-brne-cviceni-posilovani-rehabilitace-acbrno-cviceni-pro-deti-mistri-cr-evropy-sveta-profesionalni-vrcholove-treninky

Sportovní klub mistryň světa

flexi-bar-tyc-brno-rehabilitace-cviceni-acfitness-acbrno-hanatoufarova-cernapole-posilovna-lekce-nacini

Rehabilitační náčiní FLEXI-BAR