XCO® FITNESS

xco-nacini-beh-chuze-rehabilitace-posilovani-acbrno-acfitness-flexibar-xco.cz-hanatoufarova-brno-prodej-sportovniho-nacini-eshop

Navigace: Úvod / XCO FITNESS

 

"Jedno náčiní – tři druhy použití"

XCO® Trainer byl původně vyvinutý pro běh a chůzi, ale našel velmi dobré uplatnění také ve fitness.

Pokud cvičíte v přírodě, s osobním trenérem ve fitness, na běžeckém pásu nebo v lekci skupinového cvičení vždy můžete využít XCO® Trainer. Toto náčiní pro vás bude vždy přínosem. XCO® WALKING & RUNNING je vybavené termo úchyty a ručními popruhy. Díky nim se válce velmi dobře a pohodlné drží. XCO® WALKING & RUNNING se stalo univerzálním náčiním, které je ve fitness centrech vhodné pro všechny.

Jeden tréninkový set – trojí využití
Set XCO® WALKING & RUNNING se skládá ze dvou válců s tepelnou rukojetí, dvou popruhů na ruce a jednoho zapínacího pásu okolo pasu pro zasunutí válců.

INDOOR

XCO® WALKING & RUNNING můžete využívat při cvičení na běžícím pásu. K pásům je možné namontovat speciální držáky tak, aby se XCO nedostalo pod nohy, pokud ho zrovna nepoužíváte.

SKUPINOVÉ LEKCE

I když bylo XCO® WALKING & RUNNING původně vyvinuté pro pěší turistiku a běh, je velmi dobře využitelné v oblasti fitness a ve skupinových lekcích. Dříve se zde používaly typy S, M a L, které se musely držet oběma rukama. XCO® WALKING & RUNNING je praktičtější v tom, že v každé ruce držíme jedno XCO®. To znamená menší váha v jedné ruce, ale větší variabilita cviků a cvičení. Pokud použijete XCO ® WALKING & RUNNING ve skupinové lekci, dosáhnete toho, že lekce bude pro klienty velmi efektivní, zajímavá, ale také vysoce individuální vzhledem ke každému klientovi. Každý si totiž může zvolit obtížnost cviků dle svých možností a síly.

OUTDOOR

Pro venkovní aktivity jako jsou chůze a běh se používá cestovní pás. Do něho je možné vždy dle potřeby XCO odložit. Stejně tak si do pásu můžete uložit láhev s vodou pro případ, že v přírodě chcete strávit delší čas.

XCO Trainer® je kvalitním německým výrobkem

Stejně jako Flexibar® se vyrábí od roku 2005 v Německu. Prošel mnoha certifikacemi a dalšími testovacími zařízeními. Jeho odolnost testovala Technická univerzita v Mnichově.

DÁLE BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT

ac-fitness-logo-fitko-brno-hanatoufarova-acf-cernapole-fitness-posilovna-lekce-kurzy-v-brne-cviceni-posilovani-rehabilitace

Moderní fitness centrum v Brně

ac-fitness-logo-fitko-brno-hanatoufarova-acf-cernapole-fitness-posilovna-lekce-kurzy-v-brne-cviceni-posilovani-rehabilitace-acbrno-cviceni-pro-deti-mistri-cr-evropy-sveta-profesionalni-vrcholove-treninky

Sportovní klub mistryň světa

flexi-bar-tyc-brno-rehabilitace-cviceni-acfitness-acbrno-hanatoufarova-cernapole-posilovna-lekce-nacini

Rehabilitační náčiní FLEXI-BAR