XCO® RUNNING AND WALKING

Navigace: Úvod / XCO RUNNING AND WALKING

"to je víc než jen chodit se zátěží"

PROČ POUŽÍVAT XCO® PŘI CHŮZI A BĚHU?

XCO® WALKING & RUNNING se u sportovců a fitness nadšenců setkal s obrovským ohlasem. Chodci, běžci, vyznavači Nordic Walking objevili nové možnosti. Použití XCO® WALKING & RUNNING znamená mnohem vyšší intenzitu chůze i běhu. Pokud do běhu či chůze zapojíte XCO® WALKING & RUNNING, začne pracovat při těchto aktivitách mnohem více svalových skupin než na kolik jste zvyklí. To je to, co přináší vyšší intenzitu a s tím související vyšší výdej energie.

INDOOR I OUTDOOR

Zapojením náčiní XCO® Trainer do tak běžných jednoduchých a rozšířených činností jako jsou chůze a běh, vznikla nová a velmi efektivní fitness aktivita. Nebojte se XCO® Trainer používat venku, protože materiál, ze kterého je XCO® Trainer vyráběný je odolný proti povětrnostním vlivům.

xco-brno-koupit-trainer-nacini-beh-chuze

XCO Trainer® je kvalitním německým výrobkem

Stejně jako Flexibar® se vyrábí od roku 2005 v Německu. Prošel mnoha certifikacemi a dalšími testovacími zařízeními. Jeho odolnost testovala Technická univerzita v Mnichově.

DÁLE BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT

ac-fitness-logo-fitko-brno-hanatoufarova-acf-cernapole-fitness-posilovna-lekce-kurzy-v-brne-cviceni-posilovani-rehabilitace

Moderní fitness centrum v Brně

ac-fitness-logo-fitko-brno-hanatoufarova-acf-cernapole-fitness-posilovna-lekce-kurzy-v-brne-cviceni-posilovani-rehabilitace-acbrno-cviceni-pro-deti-mistri-cr-evropy-sveta-profesionalni-vrcholove-treninky

Sportovní klub mistryň světa

flexi-bar-tyc-brno-rehabilitace-cviceni-acfitness-acbrno-hanatoufarova-cernapole-posilovna-lekce-nacini

Rehabilitační náčiní FLEXI-BAR